O firmie Domeko

Nasza firma działa od 2001 roku. Profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą, montażem okien drewnianych i PCV oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Oferujemy głównie produkty firmy Stolbud Włoszczowa S.A. producenta wysokiej jakości okien i drzwi.

Wykorzystując doświadczenie wynikające z długoletnich tradycji stolarstwa budowlanego nasi montażyści działają profesjonalnie oferując wysoki poziom uslug.

Umiejętności i krótki czas realizacji pozwalają nam na zachowanie atrakcyjnej ceny na usługi.

Bliskość producenta i związana z tym doskonała współpraca wpływa na bardzo dobrą obsługę zamówień naszych klientów.

Zapraszamy do zakupów!
O firmie STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. to jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów drewnianej stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji jest wysokiej jakości drewno, które wstępnej obróbce poddane było we własnym tartaku.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne honorowane na rynku budowlanym.

Jakość naszej drewnianej stolarki potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, a także imponująca ilość nagród zdobytych na imprezach targowych, oraz w ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies